НИКОГАШ НЕМА ДА ПОГОДИТЕ КОЈ Е: Денес оваа пејачка изгледа многу помладо, а нејзините настапи горaт (ФОТО)

17 јануари, 20220
ecfbc12050f9123d362c5a28c3e92ba70ec2edc1

Оваа фотографија дефинитивно докажува дека пејачките користеле некаков фотошоп и во 90-тите.

Крзно, злато, долги нокти, руса коса – незаменливата мода од 90-тите. Фотографот очигледно имал идеја младата пејачка на почетокот на кариерата да му позира во гламурозно издание, достојно за вистинска дива. Сепак, се чини дека се заиграл при обработката на фотографијата, бидејќи тешко некој може да погоди за кого станува збор.

Ова е познатата пејачка Јелена Карлеуша која денеска ја гледаме на сите насловни страници. Некогаш слатка русокоса, а денес вистински моден магионичар и шоумејкер, Јелена дефинитивно не личи на себе на оваа стара фотографија.

Поради обработката, а особено „пеглањето“ на лицето, младата Јелена изгледа многу постаро, како жена во зрели години.

Но, во секој случај, денес може да се пофали со беспрекорна фигура и изглед, а грешката од почетокот на кариерата не се повторила, па нејзините фотографии на Инстаграм предизвикуваат воздишки и кај мажите и кај жените.

Покрај изгледот, Јелена многу напредуваше и во модниот стил и денес поставува модни трендови на регионалната јавна сцена. Секогаш ископува нешто ново, интересно и неочекувано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

Eskişehir Odunpazarı Escort Işıltı