Никој не очекуваше ваков одговор: Јелена Карлеуша проговори за разводот

12 август, 20220
04e697bff32fb128523e4077d0179b02e5df13cc

Дивата во голем стил се појави на роденденот на Милица Павловиќ

Јелена Карлеуша ги остави сите без здив синоќа кога многу провокативно се појави на роденденот на Милица Павловиќ, а во таа прилика се осврна на случувањата во приватниот живот.

Откри што и посакала на помладата колешка, а проговори и за новиот албум на кој напорно работи:

– Се уште ништо не сум и посакала на Милица, сега ќе и посакам. Оваа година е годината кога нејзините соништа се остварија. Мојот роденден доаѓа наскоро, нема да славам оваа година. Малку сум уморна од подготовките за новиот албум. Ќе објавам албум што ќе излезе наскоро. По албумот следи крајот на светот. Се надевам дека ќе има голема турнеја по албумот. Мислам дека ова е најдобриот албум во мојата кариера, изјави Карлеуша.

На прашањето како е да се биде слободна жена, таа одговори:

– Не сум разведена, сеуште не – им рече Јелена на присутните новинари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit