НИТУ ДОЖДОТ НЕ МОЖЕ ДА ЈА СПРЕЧИ ЦЕЦА ЗА ОВА! Пејачката ги воодушеви сите со својот изглед, но овој детал привлече најголемо внимание!

31 март, 20220
Screenshot_3

Со својот стајлинг ги воодушевува сите

 

 

Најпопуларната српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во добро расположение. И покрај лошото време, Цеца беше насмеана и не дозволуваше дождот да ѝ го расипе расположението.

 

Screenshot_4
Screenshot_5

Имено, таа со својата комбинација на облека ги воодушеви сите присутни. Носеше црни панталони и црна маичка, а стајлингот го комплетираше со сако со светки. Сепак, најголемо внимание привлече нејзината црна чанта со сребрени детали, популарен светски бренд.

 

Пејачката дојде во опуштено издание, со пуштена коса и лесна шминка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *