Обнова на старата љубовна врска – Рада Манојловиќ и Харис заедно на настап: Не ја симнуваа насмевката од лицето!

4 август, 20220
676 (3)

Како што пишуваа тамошните медиуми, Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ ја прекинале врската, наводно поради зближувањето на Рада со поранешното момче, Милан Станковиќ. Се шпекулираше дека на Харис му пречело тоа што наводно Милан и го  „испрал мозокот“ на Рада со неговите идеи, а потоа се шпекулираше дека Станковиќ и таа ја обновиле љубовната врска.

Популарната пејачка неодамна доживеа незгода на фестивалот во Врњачка Бања, каде падна од бината и ги повреди колената. Таа успеа да се опорави и да им се врати на настапите, а синоќа ги изненади луѓето, кои мислеа дека Рада и Харис се во лоши односи.

Имено, двајцата настапија во познат клуб во градот Козарац, кој се наоѓа во Босна и Херцеговина. Пејачите позираа заедно насмеани, што ги подгреа гласините дека можеби се смириле. Која е вистината, останува да дознаеме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit