Ова е најмалото бикини на Светот: Ким во најпровокативното издание, долниот дел едвај го сокри интимниот дел! (ФОТО)

3 февруари, 20220
Screenshot_5

Старлетата Ким Кардашијан важи за една од најатрактвината жени во светот, а нејзините облини станаа идеал на многу девојки.

 

Кардашијан своите фанови ги навикна на провокативни изданија и интересни комбинации, а овојпат таа ги воодушеви со новите бикини од својата колекција.

 

Имено, Ким постојано на фановите им снима „парчиња“ кои се наоѓаат во нејзината колекција, а по повод Денот на заљубените, креаирала претежно црвени парчиња.

 

Сепак, црното бикини го „украде“ вниманието, особено кога го облече Ким.

 

Погледнете:

 

kim2-830x0
kim-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi