ОВА САМО ДУШКО СМЕЕШЕ ДА ГО ДОПРИ: Само Карлеуша може да облече вакво нешто, задникот само што не ѝ ЕКСПЛОДИРАЛ

1 октомври, 20220
Screenshot_11

Ги запали мрежите со својот нов стајлинг

 

 

 

Јелена Карлеуша и овојпат го оправда статусот на модна икона.

 

Јелена носеше провокативен комбинезон во зебра принт, додека стајлингот го комплетираше со додатоци. Иако комбинацијата е прилично смирена, со оглед на стилот на кој ЈК веќе нѐ навикна, сепак изгледа светски.

 

Ракавиците се тука, а само стапалата ѝ се голи, бидејќи носи сандали.

 

Карлеуша позираше во комбинезон кој одлично ја покажа нејзината фигура. Јасно е дека пејачката изгледа подобро од било кога, па без проблем може да носи тесни работи.

 

На втората фотографија таа покажа неверојатна позадина, а коментарите само се нижеа

 

Погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber