Одберете КАРТА и дознајте какво ИЗНЕНАДУВАЊЕ ве очекува наскоро: Едната се однесува на БРАК, другата за враќање на бившиот партнер

24 мај, 20220
28400_shutterstock-2056575644_f

Не мора да значи дека сите информации од текстот ќе важат за секого, бидејќи е колективно четиво за сите

Претходните години за некои не беа најсветли и најплодни. Многумина поминаа низ разни драми и препреки на различни полиња од животот, но многумина велат дека овој период е идеален за убави и пријатни изненадувања.

Изберете карта и дознајте што ве очекува.

Карта број еден:

Наградата конечно доаѓа за се што напорно работевте и инвестиравте низ годините. Вашите маки и грижи конечно го напуштаат вашиот живот со сигурни чекори наскоро, но мора да бидете трпеливи. Единствениот ризик што треба да го избегнете е дека ќе го изгубите трпението и ќе се откажете при крајот.

Ако сте во врска: Наскоро доаѓа стабилизација во односот. Подобрување во секоја смисла на зборот. Партнерот конечно ќе ве разбере и ќе се отвори за емоциите повеќе од кога било.

Ако сте сами: Во моментов љубовта не е во вашиот фокус.

Карта број два:

Оваа мапа е специфична по тоа што пишува дека вие одредувате што и како ќе биде, бидејќи овде во прашање е игра на огледала. Порано не се грижевте толку за другите луѓе и нивните чувства и затоа не се чувствувате баш добро. Кога ќе сфатите каде сте згрешиле и ќе побарате прошка, сè ќе ви биде подобро.

Ако сте во врска: Љубовта овде е многу нагласена бидејќи и во тој случај можете да очекувате огромни промени, во однос на вашата емотивна врска. Емотивниот партнер очекува од вас повеќе љубов и внимание. Омекнете малку и ќе видите колку работите се менуваат. Можност за брак.

Ако сте сами: Некој околу вас е потенцијално вистинската личност, но вие тоа не го забележувате. Погледнете подетално.

Карта број три:

Карта која вели дека минатото мора засекогаш да остане минато. Многу е важно да останете во сегашниот момент и да не се вртите назад. Пред вас се добри можности, кои не треба да ги пропуштите. Што и да ве повредило во претходните години, овие месеци раната мора да зарасне засекогаш.

Ако сте во врска: Вашата моментална емотивна идила ви ја расипува бившиот партнер. Враќањето со него во тој период само ве вознемирува и создава нервоза во моменталната врска. Треба да ја заборавите таа личност.

Ако сте сами: Некој кој ве познава долги години ќе ви изјави љубов, што на почетокот ќе ве шокира, но многу е можно да влезете во врската.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber