ПАДНА ПРВАТА ЗАЕДНИЧКА СЛИКА ОД ОДМОР Милош Биковиќ ужива со Ивана, фановите ги бомбардираа со коментари (ФОТО)

11 август, 20220
Screenshot 2022-08-10 235834

Милош Биковиќ и Ивана Малиќ со селфи ги поздравија сите од Бали и привлекоа големо внимание, а во коментарите им порачуваат дека се прекрасна двојка.

Актерот Милош Биковиќ веќе подолго време е во врска со убавата Црногорка Ивана Малиќ, а заедно заминаа на авантуристички и егзотичен одмор во Индонезија.

Парот редовно ја привлекува јавноста, а нивните заеднички фотографии не се толку чести на Инстаграм, па вистинско задоволство е кога ќе се појави нова. Овој пат таа се појави, и тоа директно од Бали.

Ивана и Милош позираа заедно за селфи, а актерот во описот изјави дека биле на кафе пауза.

„Кафе пауза значи уште 100.000 калории од колачи… Но, не дојдовме за колачи. Туку за кафе. Затоа што се грижиме да не ги јадеме тие глупости“, напиша Биковиќ во свој стил.

Добија многу комплименти, а бидејќи поубавата половина на Милош редовно шармира со својот изглед, не е чудно што привлече толку внимание. Сепак, некои забележаа дека актерот видно ослабел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit