ПОВТОРНО ШОКИРА Ана Николиќ гола на улица НАДВОР ЗИМА, А ТАА ШЕТА ПО ГРАДНИК И ГАЌИЧКИ (ФОТО)

25 јануари, 20220
Screenshot_5

Ана Николиќ продолжува да ја шокира јавноста! Пејачката на Инстаграм објави нов сет фотографии на кои е провокативно облечена.

 

Среде зима Николиќ прошета низ Белград во гаќички и градник. Носеше само бел мантил.

 

– Кога одам, не застанувам, не ја допирам земјата и не забележувам никого… Додека тагата зборува со мене – напиша Николиќ со овие фотографии.

Screenshot_6
Screenshot_7
Screenshot_8

Новите фотографии наидоа на голема реакција кај нејзините следбеници, па фановите ја опсипуваа со комплименти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber