Погледнете како изгледал Рики Мартин на 16 години: Пејачот отсекогаш важел за заводник (ФОТО)

8 октомври, 20220
Screenshot_10

Оваа фотографија е направена пред повеќе од три децении

 

 

Поп-ѕвездата Рики Мартин е сон на секоја жена, без разлика што тој изјавува дека го сака истиот пол.

 

На социјалните мрежи, кои се неисцрпен извор на досега невидени фотографии од светски познати лица, се појави и фотографија од Рики од неговите помлади денови.

 

Имено, една фан страна која ја следи работата на Рики објави фотографија од пејачот кога имал само 16 години, а на Мартин му се допаднала и ја реобјавил со многу интересен опис.

 

– Кога имав 16 години. Работев како луд – напиша тој со фотографијата. Уште тогаш имаше „опасна“ фризура, уредно средени веѓи и изглед на заводник.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber