Подгответе се за потење и жесток ритам: 24 минутен пеколен тренинг за целото тело (ВИДЕО)

23 ноември, 20220
Fitnes-8

На почетокот нема да биде лесно, но трудот на крајот ќе се исплати

Ако сакате да ги изгубите вишокот килограми или да влезете во форма, ќе мора да се потрудите.

Ништо нема да „падне од небо“, а колку труд ќе вложите, такви резултати може да очекувате.

Ви предлагаме сет на многу ефикасни вежби во времетраење од 24 минути.

Подгответе се за многу потење и жесток ритам, ќе се исплати!

Погледнете го планот за тренинг:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber