Полубраќата на ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША: Пејачката никогаш не зборува за нив

21 мај, 20220
Screenshot 2022-05-21 170848

Драган и Дивна Карлеуша во далечната 1977 година се венчаа, а само една година подоцна ја добија ќерката, денес една од најпопуларните регионални пејачки Јелена Карлеуша.

Во тоа време Дивна била студентка на Правниот факултет, додека Драган бил инспектор за криминал.

Сепак, нивната врска не траеше долго, па секој тргна по својот пат. Дивна беше цели 17 години во врска со пејачот Велимит Митровиќ Гале, додека Драган реши уште еднаш да се ожени со, како што медиумите пишуваат, косопственичка на компанија која се занимава со обезбедување.

Од таа љубов тој доби два сина, постариот Иван и десет години помладиот Никола.

Негуваат блиски односи, иако на социјалните мрежи може да се видат само неколку фотографии, бидејќи нејзините браќа веројатно не сакаат да се експонираат во медиумите.

Една од тие фотографии е направена во далечната 2016 година, на Видовдан, кога Јелена и Душко Тошиќ го собраа семејството за да прослават десет години љубов и осум години брак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber