Популарната актерка беше ПРЕУБАВА, но поради ботоксот веќе не личи на себе: Сите се шокирани од тоа како изгледа!

5 август, 20220
Famke-Janssen-1

Актерката Фамке Јансен се прослави во филмот за Џејмс Бонд, како и во култната серија „X-Men“, а покрај тоа одигра и бројни други улоги во хит филмови и телевизиски серии, освојувајќи го светот со својата убавина.

Сепак, таа ја започна својата кариера како модел во средината на 80-тите години, појавувајќи се на реклами и модни ревии на некои од најлуксузните брендови во светот, па не е ни чудо што нејзината убавина и атрактивен изглед беа едни од најважните аспекти на неа.

Имено, во желбата да го задржи младешкиот изглед, актерката претерала со естетските зафати кои и покрај желбата да изгледа природно, оставиле премногу видливи траги на нејзиното лице.

На социјалните мрежи актерката често е опсипана со коментари: „Што си направи на лицето?“, „Изгледаш сосема поинаку“, „Таа сакаше да ја зачува младоста, но ја изгуби природната убавина и изразот на лицето“.

„Отпрвин, не препознав кој е на фотографијата“, се само дел од коментарите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit