ПО ШЕСТ МЕСЕЦИ ЗАБАВУВАЊЕ СО ГУДЕЉ, АНАСТАСИЈА ГО ИЗРАДУВА СЕМЕЈСТВОТО СО УБАВИ ВЕСТИ: Па, со среќа!

1 октомври, 20220
Screenshot_7

Сите детали ги откри на Инстаграм…

 

 

 

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ, денес одбележуваат 6 месеци врска. По тој повод, пејачката покажа како ја изненадил нејзиниот сакан.

 

Имено, како што покажа Анастасија на Инстаграм, Гудељ ѝ подарил голем букет со црвени ружи на кој пишува „Те сакам“, а со него и картичка на која напишал:

 

„Среќни 6 месеци врска, среќо“.

 

 

Погледнете ја објавата ТУКА

 

 

На објавата која Ражнатовиќ ја објави има и фотографија на која се држат за раце, како и заедничка фотка од нив двајца. Инаку, пејачката досега има објавено неколку фотки и видеа со момчето, меѓутоа, тој тоа никогаш не го направи, па ни овој пат, и покрај убавиот повод.

 

Како и да е, под оваа објава на пејачката се редат комплименти и честитки, а првите срциња во коментарите стигнаа од нејзината мајка, Светлана Цеца Ражнатовиќ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber