ПРИНЦОТ ХАРИ И МЕГАН МАРКЛ ЗА ПРВ ПАТ ВО ЈАВНОСТА ПО СМРТТА НА КРАЛИЦАТА: Фатени на ноќно излегување, а еве кој им правеше друштво

9 октомври, 20220
Screenshot_13

Принцот Хари и Меган Маркл првпат се појавиле во јавноста откако се вратија во САД по погребот на кралицата Елизабета Втора.

 

 

 

Двојката уживала во концертот на пејачот Џек Џонсон во Калифорнија.

 

Војводата и војвотката од Сасекс стоеле во специјално ограден простор со уште десет луѓе со кои биле видени како разговараат, пишува TMZ.

 

Хари и Меган танцувале и си разменувле нежности, а принцот во еден момент ја прегрнал сопругата околу половината.

3203891_megan-markl-princ-hari-profimedia0728853509_ff
3203899_megan-markl-princ-hari-profimedia0728853510_ff

За потсетување, неодамна беше објавен нов портрет на кралското семејство на кој се прикажани кралот Чарлс Трети, Камила, принцот Вилијам и Кејт, додека Хари и Меган беа изоставени, иако во тоа време беа во Велика Британија.

 

Само два дена подоцна, на Интернет се појавија фотографии на кои Хари и Меган позираат насмеани.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber