Раста ужива на море со новата девојка: Јадат во најскапите ресторани, не престануваат да се бакнуваат

22 јуни, 20220
1655889842567-rasta-marija-balaban-830x0

Новопечениот пар моментално е на одмор во Хрватска

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста ужива во љубовта со тиктокерката Марија Балабан, а снимките и фотографиите од нивните социјални мрежи привлекоа големо внимание во јавноста.

Парот моментално ужива на хрватското приморје, а за да бидат што помалку упадливи и на „удар“ на љубопитните туристи и мештаните, тие го избрале Ловран, туристички град во подножјето на планината Учка.

– Раста е со новата девојка во Ловран, таму се сместени. Видени се токму овде, а брзо се дозна дека тој е тука со својата нова девојка. Се однесуваат како заљубени тинејџери – вели изворот.

1655819735890-3-830x0
1655819735892-2-830x0
1655819735932-4-830x0
marija7-830x0
marija-9-830x0

 

-Се бакнуваат, се сликаат, ги посетуваат најубавите плажи овде, а колку што забележав избираат некои подалечни, скриени места за да не „бодат очи“ и на другите туристи и на нас што живееме овде – изјавил извор за „Pink.rs.“ и додава:

– Слушнав дека избрале едно од најскапите сместувања овде, кое им нуди најголема приватност. Уживаат и во базените и на плажите, а видени се и навечер во градот – очекувано, во најскапите ресторани, јадат најквалитетни морски плодови и пијат вино – заклучува изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber