РИЈАЛИТИ ЅВЕЗДАТА ГО ОЧЕКУВА СВОЕТО ПРВО ДЕТЕ! Честитки пристигнуваат од сите страни! (ФОТО)

13 мај, 20220
Screenshot_3

Ќерката на музичарот Ози Озборн, ријалити ѕвездата Кели Озборн, на Инстаграм објави дека е бремена

 

– Знам дека сум многу тивка во последните неколку месеци, па помислив да споделам со сите вас зошто. Пресреќна сум бидејќи можам да ви кажам дека ќе станам мајка. Не можам да ви опишам колку сум среќна. Воодушевена сум! – изјавила Кели со селфи на кое позирала држејќи снимка од ултразвучен преглед.

 

А објавата погледнете ја ТУКА

 

Кели пред три месеци потврди дека е во врска со диџеј ѕвездата Сид Вилсон и истакна дека благодарение на него го подобрила својот живот.

 

Да потсетиме, Кели пред неколку години успеа да се справи со пороците, а ослабе и 40 килограми и изгледа како друга личност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber