САРА ЈО ОТКРИ СЕ! Пејачката призна дека излегла од комфорната зона, па проговорила за љубовта!

31 декември, 20220
559731_-u5a4173_f

Популарната пејачка Сара Јо настапила на отворањето на престижен синџир хотели, а на свечената вечера пеела во придружба на акустична гитара и ја довела атмосферата до трескавично ниво, па ги открила сите детали поврзани со нејзиниот љубовен живот.

Атрактивната бринета признала дека зад себе има многу успешна година, па открила дека е горда на својот настап, па зборувала за нов хит.

– Почнавме со неверојатниот дочек пред собранието. Потоа синглот „Дивља“, со кој уште повеќе излегов од мојата комфорна зона. Беше малку поместено и побизарно и, се разбира, евровизиската песна на крајот.

Сара ужива во емотивна и хармонична врска со емотивниот партнер од Словенија, а сигурна е дека така и ќе продолжи.

-Што се однесува до љубовниот план, некако е целосен уште од лани, така продолжи и се надевам, всушност, сигурна сум дека така ќе продолжи. – истакнала таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş