СЕКА АЛЕКСИЌ ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ!! Еве што подготвила пејачката!

5 ноември, 20220
628047_seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa_f

Популарната пејачка Сека Алексиќ одлучила да започне деловна соработка со својот пријател и уметнички директор Станислав Закиќ, кој се грижи за нејзиниот визуелен идентитет.

Имено, пријателот и соработник на Сека Алексиќ е задолжен за музичката ѕвезда да изгледа, како што сите велат, никогаш подобро од сега.

Пејачката наскоро лансира своја модна линија, а на приватна забава на која настапи се појави во огнено црвен фустан од нејзината колекција.

Нашминкана и дотерана, Сека позираше во гаража покрај црвен автомобил пред самиот настап. Се шушка дека наскоро ќе издаде нов албум и ќе ги израдува своите обожаватели.

Како што истакна и самата атрактивна пејачка:

– Доаѓа нова Диско Сека! – кратко рече таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber