СЕКА СНИМИ СПОТ, А САМО ДА ВИДИТЕ КОЈ СЕ ПОЈАВИ ВО НЕГО! Пејачката воодушеви со новите кадри!

10 мај, 20220
563728_seka-aleksic_f

Сека Алексиќ одлучи да екранизира уште една песна од нејзиниот нов албум, а моделот во спотот е некој многу близок до неа

Сека Алексиќ сними спот за песната „Рана“ од новиот албум „Биоскоп“, а фановите за прв пат ќе можат да го видат за десет дена на официјалниот канал на пејачката на Јутјуб.

Сека избра да го сними своето второ видео од новиот албум на фарма надвор од Белград.

Песните од актуелниот албум „Биоскоп“ веќе стигнаа до срцата на фановите на пејачката, па таа реши да им се оддолжи со уште еден видео запис.

Нејзините обожаватели наскоро ќе можат да ја видат во прегратките на нејзиниот сопруг Вељко Пиљкиќ, бидејќи пејачката ја продолжи својата традиција и повторно го ангажираше својот сопруг за спотот, кој од ден на ден изгледа се подобро.

Од извори блиски до пејачката, таа навистина се помачила да го убеди својот сопруг да се појави во спотот.

За потсетување, Вељко се појави во два спота на Сека „Случајни партнери“ и „Последен лет“.

– Презадоволна сум од сировиот материјал, па едвај чекам самата да го видам видеото – изјави Сека по снимањето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber