СЕПАК НЕ СЕ РАЗВЕДУВА?! Познатиот актер објави фотографија која ги запрепасти сите! Луѓето во шок! (ФОТО)

21 септември, 20220
22277_slaj2_f

Како бомба одекна веста дека актерот Силвестер Сталоне се разведува, но сега ја шокираше публиката со нов потег

Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин среде гласините за развод.

– Прекрасно – напиша актерот во описот на фотографијата на која тој и неговата сопруга се држат за рака на романтична прошетка.

На следната фотографија Сталоне и Џенифер се насмеани и позираат со своите ќерки.

Screenshot 2022-09-21 184713
Screenshot 2022-09-21 184728

 

Актерот со овој чин ги збуни своите обожаватели на социјалните мрежи. Никој не се надеваше на тоа.

„Повторно сте заедно? Се надевам“, „Тоа е одлично. Мило ми е што ве видов“, „Прекрасно семејство“, „Се надевам дека ќе можеш да ја промениш нејзината одлука за развод“, „Не го разбирам ова“, „Прекрасен пар сте“, се нижеа коментарите.

По гласините дека драматичната расправија за кучето довела до распад на нивниот брак, актерот инсистирал тој и Флавин да не се разделат поради таква тривијална расправија. Сепак, признал дека не се сложувале околу грижата за кучето.

Во своето барање за развод на 19-ти август, Флавин го опиша нивниот брак како неповратно срушен и го обвини нејзиниот сопруг за намерно расфрлање и трошење на брачните средства. Извор подоцна изјави за „Page Six“ дека ова е целосна лага.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit