Се породи во тајност – вешто ја сокри бременоста: Холивудската глумица со српско потекло го доби првото дете

22 јуни, 20220
251335_stanakatic_ff

Канадската актерка со српски корени Стана Катиќ, ѕвездата на серијата „Сastle“, како што пренесува Дејли Мејл, на крајот на 2021 година добила дете, но веста успеала да ја сокрие од јавноста.

Се се дозна кога Стана на својот Инстаграм профил објави фотографија на која на својот сопруг Крис Бркљача му го честита Денот на татковците кој во Канада се слави на 19 јуни.

– Среќен ден на татковците на сите татковци, но на мојата љубов и посакувам најсреќен. Најдобрата одлука што некогаш сум ја донела е да бидам со тебе. Те сакаме и среќни сме што можеме да го споделиме овој живот со тебе – напиша актерката.

-Тие добија дете оваа зима и оттогаш уживаат во своето мало семејство – изјави за медиумите ПР тимот на актерката и со тоа потврди дека се породила.

<p>Sve je uspela da sakrije sve do trenutka kada ju je jedan detalj odao. </p>

Да потсетиме, Стана и Крис се венчаа во 2015 година, а свечената венчавка се одржа на јадранскиот брег. Стана неколку пати ја посети Србија, а последен пат во јавноста беше видена на концертот на Белградската филхармонија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber