Сила и рамнотежа: 25 минути моќни јога вежби за максимално зајакнување на целото тело (ВИДЕО)

23 септември, 20220
Fitnes-13

Ќе се чувствувате многу подобро по само неколку тренинзи

Јогата е совршена комбинација на напорни вежби и релаксација на телото.

Затоа ви предлагаме програма од 25 минути која ќе ви помогне да го зајакнете целото тело.

Најважно е сите вежби да ги правите правилно, а доколку сте упорни, резултатите сигурно нема да изостанат.

Излезете од вашата рутина и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit