СИТНО БРОИ! Маја Беровиќ го откри точниот ДАТУМ НА ПОРОДУВАЊЕ, па призна дали се плаши од тој момент!

17 јануари, 20220
Screenshot 2022-01-17 001354

За неа бременоста е убаво искуство!

Пејачката Маја Беровиќ одбројува до породувањето, а неодамна откри дека ќе се породи во една клиника во Австрија. Таа секој ден ужива во бременоста, одмара во својот дом, а сега реши да одговори на прашањата на своите следбеници на Инстаграм. По тој повод Маја го откри точниот датум кога треба да се породи, што јаде најмногу во бременоста и дали има други проблеми.

– Како би ја опишала бременоста? – беше прашањето.

– Најубавото искуство во животот. Со нула мачнини и какви било проблеми – напиша пејачката.

Како што напишала, очекуваниот датум е 20 февруари, а пејачката сака природно породување.На прашањето дали се плаши од породувањето, таа даде јасен одговор.

– Не, одиме само јако! – рече Маја.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber