СКРОМНО! Милош Биковиќ откри кои три работи му се неопходни за среќа! (ФОТО)

16 јануари, 20220
Screenshot 2022-01-16 201927

Милош Биковиќ реши слободното време да го искористи на вистински начин, уживаше во зимската магија, па откри што е потребно за совршен одмор.

Актерот последниве години е многу популарен, а слободно време ретко има, но кога ќе го добие се труди максимално да го искористи и да ужива.

Милош на Инстаграм објави фотографија на која позира на планина, а се е покриено со снежна покривка и објасни што му треба.

– Воздух. Снег. Природа. Што ти треба друго? – напиша Биковиќ во описот на споменатата фотографија.

Со оглед на тоа што во наредниот период го очекуваат бројни деловни обврски, Милош сега го искористи времето за да ги наполни батериите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber