Снегот на Копаоник се стопи од ова жешко издание на Карлеуша! (Фото)

2 март, 20220
Screenshot_3

Најголемата балканска поп ѕвезда Јелена Карлеуша деновиве ужива на Копаоник од каде сподели нови фотографии.

 

И како и секогаш, таа и овој пат успеа да го привлече вниманието, а нејзините фанови се воодушевени. Пејачката позираше речиси гола, и со овој потег им се „спротивстави“ на ниските температури.

 

Таа избра необична модна комбинација со која ги воодушеви своите бројни фанови, посебно заради нијансата која е хит оваа сезона и веќе можевме да ја видиме кај бројни познати светски трендсетерки.

 

Пејачката позираше на балконот во јакничка и боди со кое совршено го истакна своето бомбастично тело.

 

Погледнете ТУКА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi