Сораја ги загрижи следбениците: Старлетата објави фотографија со модринки под очите – еве што направила

20 мај, 20220
soraja1-830x0

Сораја е позната по тоа што е голем поддржувач на естетската хирургија, па во последните 10 години целосно го промени својот личен опис.

Старлетата Сораја Вучелиќ често го менува личниот опис, па понекогаш едвај ја препознаваме, но сега ги шокираше сите со објава на која се гледаат модрици под очите.

Многумина се загрижија и се прашуваа што и се случило, но на фотографијата Вучелиќ означи докторка по естетска хирургија кој ја „средила“ со што потврди дека направила уште една естетска процедура.

soraja-830x0
sorj-830x0

Да се потсетиме, Сораја е позната по тоа што е голем поддржувач на естетската хирургија, па во последните 10 години целосно го промени својот личен опис. Така има силикони во градите, усните, затегнато лице, мачкини очи, надградена коса, импланти во забите, а како што се шпекулираше извадила ребра за да добие потенка половина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber