Српската старлета прво имаше афера со девојка, а сега ја „фатија“ со возачот на Формула 1: Постои и фотографија – ЗАЕДНО СЕ!

4 август, 20220
655464_screenshot-37_f

Една од најпознатите учеснички на српските реални шоуа сподели фотографија на својот Инстаграм профил со возачот на Скудерија Алфа Таури.

Паузата во Формула 1 шампионатот ја искористи Пјер Гасли, бидејќи по трката во Унгарија, која се одржа на патеката Хунгароринг, четири недели нема да има конкуренција. Возачите се на „колективен“ одмор до крајот на август, кога ќе возат на патеката Спа-Франкоршамп во Белгија. Сезонава освои 16 бода, а најдобар финиш имаше во Азербејџан, кога го освои петтото место.

Што се однесува до Сања Станковиќ, таа на српската јавност и е позната по учеството во реалното шоу „Задруга“, каде имаше турбулентна врска со Јована Томиќ. Потоа изгради кариера како водителка и модел, а интересно е што дури има и неколку снимени песни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit