ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЌ ПОЗИРА ВО СЕКСИ ДОЛНА ОБЛЕКА! Пејачката им зададе домашна задача на колешките! (ФОТО)

4 декември, 20220
534285_274650402-441431057761813-1957928073023639512-n_f

Популарната пејачка и поранешна учесничка на реалното шоу „Задруга“, Теодора Џехверовиќ реши да ги стопли овие студени денови со жешки фотографии на кои позира во долна облека.

Имено, атрактивната русокоса ги запали социјалните мрежи и предизвика лавина позитивни коментари, обожавателите се воодушевени од нејзиниот стајлинг.

Теодора Џехверовиќ носи црвен градник украсен со плишани играчки, а тангата и е украсена со зелена плишана жаба.

Најинтересен детал се нејзините чизми направени од илјадници плишани играчки, кои ги носи додека позира на огромно плишано мече.

Screenshot 2022-12-04 213014
Screenshot 2022-12-04 213050
Screenshot 2022-12-04 213106
Screenshot 2022-12-04 213121

Пејачката со овие жешки фотографии ги извести своите фанови дека планира да ги почести со нов дует.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş