Тотално непрепознатлива! Се појави снимка од БРЕСКВИЦА кога имала само 15 години – Една работа ги воодушеви фановите!

6 август, 20220
breskvica-3

Популарната млада пејачка Анѓела Игњатовиќ попозната како Бресквица, привлече големо внимание во јавноста поради врската со Војаж, а по раскинувањето се одлучи за соло кариера и ужива во својата нова љубов.

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како таа изгледала, кога имала само 15 години.

Многумина ја сметаат за непрепознатлив во споредба со денес; имала темна коса до рамениците, слушала рок и не изгледа како денес.

“Бресквица била емо. Вау, ги слушала Ајрон Мејден. Звучи прекрасно. Била преслатка”, се дел од коментарите за нејзиниот тогашен изглед. Сепак, и тогаш таа покажувала одлични вокални способности.

@breskvica_kraljica

@brrreskvaa 🥰 #breskvica #breskvi #fy #foryou #foryoupage #breskvicakraljica #fyp #queen

♬ original sound – Addison 🫐

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit