Трансформација каква што не сте виделе досега: Милош Биковиќ го распамети понежниот пол!

4 август, 20220
578414_screenshot-103_f

Еден од најуспешните, најангажираните, но и најпосакуваните актери на денешницата секако е Милош Биковиќ, кој редовно ги почестува своите фанови со интересни фотографии и видеа.

Со новoто видео го распамети понежниот пол, откако имаа можност да го видат во две изданија – спортската верзија и онаа во која изгледа како вистински криминалец.

Милош ја направи трансформацијата за неколку секунди, а истакна дека не држи вистински пиштол во раката.

Приказната за тоа како се претворив во Мараш“, напиша на шега Биковиќ.

Изгледа дека на жените повеќе им се допаѓа во улогата на Мараш отколку во онаа побезопасната.

Видеото од неговата трансформација можете да го погледнете ТУКА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit