ТРИК ЗЛАТО ВРЕДЕН! Исушете ги алиштата за само 2 часа

30 септември, 20220
676

Сигурно ви е смачено да чекате вашите алишта да се исушат. И не морате!

Постојат решенија за побрзо сушење на вашите алишта. Една жена успева да го исуши за само 2 часа.

Аликс Брн живее во студио со нејзиниот партнер. Многу често перат алишта и иако имаат неколку склопувачки сушари, не можат да се справат со алиштата, на кои им треба долго време да се исушат. Оваа 24-годишна жена нашла начин како побрзо да си ги исуши алиштата.

Направила мал „шатор“ за сушење алишта. Закачила чаршаф за радијаторот и направила мала машина за сушење. На алиштата им биле потребни само два часа да се исушат.

Тоа бил момент на еурека! Се обидов да најдам друго место за сушење на чаршафот, но требаше само да го закачам на полна сушара – вели таа.

Сосема случајно го пронашла ова генијално решение за сушење алишта кое секој ќе сака да го проба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber