Хајди Клум заплива во музичките води: Првиот чекор – дует со Снуп Дог

13 јануари, 20220
heidi-klum-snoop-dogg-830x0

– Знаев дека има само една личност со која сакам да пејам – изјавила манекенката

Светската музичка сцена доби уште едно познато име, а тоа е Хајди Клум. Германската манекенка ги здружи силите со американскиот рапер Снуп Дог и диџејското дуо наречено „Weddingcake“, а песната треба да излезе во петок.

Убавицата не крие дека е задоволна од соработката со познатиот хипхопер, пишува „Дејли мејл“.

– Знаев дека има само една личност со која сакам да пејам. Јас сум голем обожавател на Снуп Дог и мислев дека морам да одам на големо или да си одам дома. Го контактирав за идејата и на мое изненадување и задоволство ме покани да дојдам во неговото студио. „Понекогаш морам да се штипнам за да се уверам дека не сонувам за ова, бидејќи тоа е навистина остварување на сонот“, вели воодушевено Хајди Клум за „The Sun“.

Најавата за дуетот на Хајди Клум и Снуп Дог можете да ја погледнете ОВДЕ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris