Хајди Клум изгледа никогаш подобро на 49 години: На концертот на познатиот музичар маѓепса со комбинацијата (ФОТО)

23 ноември, 20220
Screenshot_2

Убавата Германка ја покажа совршената линија

 

 

На концертот на Елтон Џон во Лос Анџелес се појавија многу познати личности, а меѓу нив беше и Хајди Клум. Поранешниот топ модел, водителка, актерка, моден дизајнер и телевизиски продуцент дојде со својот сопруг, музичарот Том Каулика.

 

Познатата Германка се одлучи за темни тонови и малку попровокативен аутфит кој одлично ја истакна нејзината фигура.

 

Црниот комбинезон од тантела со проѕирни делови беше тотален хит. Сакото со идентичен дезен го комплетираше стајлингот. Темната шминка, испегланата коса и нокти во нежно розови тонови го дадоа завршниот печат на аутфитот.

 

И покрај тоа што има четири деца, Хајди изгледа неверојатно, а на нејзината фигура многумина би ѝ позавиделе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber