ЦЕЦА ГО ЗАПОЗНА ЗЕТОТ! Гудељ го донесе ЦЕЛО СЕМЕЈСТВО во вилата на Ражнатовиќ (ВИДЕО)

25 мај, 20220
Screenshot_4

Фудбалерот Немања Гудељ вчера вечер ја запозна Цеца Ражнатовиќ, мајката на неговата девојка Анастасија Ражнатовиќ.

 

 

Запознавањето на Цеца Ражнатовиќ и Немања Гудељ се случило во нејзината вила на Дедиње, а познатиот спортист дошол во друштво на неговата мајка, сестра и брат.

 

Заедно снимија видео во кое на Анастасија ѝ го честитаат 24-от роденден, а коментарите на Инстаграм немаат крај.

 

– Среќен роденден Тасо! На здравје! – рекоа насмеани во видеото кое без сомнение ќе ја воодушеви Анастасија.

 

Видеото може да го погледнете ТУКА 

 

Роденденската забава на Анастасија ќе биде организирана во ресторан во главниот град, каде што ќе се соберат семејството, бројните пријатели, како и момчето, кое допатува од Шпанија специјално за оваа церемонија.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber