ЦЕЦА НЕРАСПОЛОЖЕНА СТИГНА НА СВАДБАТА! Фолк дивата во бесен автомобил „пролета“ покрај новинарите! (ВИДЕО/ФОТО)

19 мај, 20220
567502_cile8758_f

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ блесна на гала прославата што ја организираа Сузана Јовановиќ и Саша Поповиќ по повод венчавката на нивниот син.

Цеца во ресторанот пристигна со својот бесен автомобил, но не беше расположена за изјави, па само протрча покрај новинарите.

Да се потсетиме, меѓу првите пристигнаа: Сања Кужет, Снежана Ѓуришиќ, Ана Бекута, Милан Митровиќ, Билјана Сечивановиќ и многу други, а во кое издание се појавија погледнете во фотогалеријата подолу:

567485_cile8684_orig
567489_cile8701_orig
567494_cile8732_orig
567500_cile8756_orig
567502_cile8758_f
567430_cile8641_orig
567433_cile8661_orig
567483_cile8665_orig
567484_cile8669_orig
567417_cile8605_orig
567421_cile8624_orig
567423_cile8634_orig
567429_cile8655_orig

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber