ШАКИРА ПРВ ПАТ ВО ЈАВНОСТ ПО СКАНДАЛОТ: Фотографиите ја покажаа вистината за нејзината состојба! (ФОТО)

23 јуни, 20220
283177_sakira_ls

Се шпекулираше дека е во депресија и не сака никого да види

По скандалот кој одекна низ светот, Шакира за прв пат се појави во јавноста.

По разделбата и јавната измама што и ја приреди долгогодишниот партнер Жерар Пике, Шакира не се огласи. За јавноста беше достапно само нивното заедничко соопштение во кое објавија дека се разделуваат.

Од друга страна, се пишуваше дека Шакира е во депресија и дека е подготвена на се за да му земе се што има на прељубникот, како и старателството над нивните два сина.

Папараците вчера ја „уловиле“ пејачката додека се шетала со синовите. Шетале опуштено, но насмевката на која бевме навикнати не се покажала на лицето на Шакира.

283181_profimedia0702047781_ff
283171_profimedia0702049975_ff
283173_profimedia0702047749_ff
283175_profimedia0702047742_ff
283177_sakira_ls
283179_profimedia0702047787_ff

На социјалните мрежи набрзо се појавија коментари, „Јасно се гледа тагата на нејзиното лице“, „Ваква жена изневери, уште не ми се верува“, „Нормално е да не е пресреќна, па преживеа брутално предавство“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber