Шик издание на Ана Бекута на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: Од глава до пети сè на неа „вреска“, а чантата е посебна приказна

27 септември, 20220
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-12-830x0

Ана се појави облечена во светло портокалова облека, со која искомбинира сако во иста боја

Пејачката Ана Бекута денеска се појави во крајно „луд“ стајлинг на снимањето на новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“.

Ана се појави облечена во светло портокалова облека, со која искомбинира јакна во иста боја и ги изненади присутните со смелиот стајлинг.

Комплетниот, како што коментираа присутните, луд стајлинг го заокружи со вртоглаво високи потпетици и голема црна чанта со апликација мече, од брендот „Rue Madame“ ​​за која потрошила 185 евра.

Бекута го привлече вниманието и со новата фризура, односно бојата на косата.

Дивата на народната музика сега ги брани боите на „црвенокосите“ жени, а ја има истата боја на коса како што ја имаше кога ја започна својата пејачка кариера.

ana-bekuta-foto-nikola-tomic-15-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-16-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-12-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-18-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-20-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-21-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-25-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-23-830x0
ana-bekuta-foto-nikola-tomic-24-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber