ЈАС ПОВЕЌЕ НЕ СУМ ПЕЈАЧКА! Ана Николиќ шокираше со изјавата дека повеќе нема намера да го крене микрофонот!

17 мај, 20220
466036_ana5_f

Ана Николиќ пред 16 години ја пееше песната „Ромале, ромали“, а сега го прокоментира својот изглед од тоа време.

Ана во емисијата „Ексклузив“ го коментираше својот стајлинг од таа 2006 година, а посебно и се допадна фустанот во кој настапи:

-Тој фустан остави трага во времето, но навистина – рече Ана Николиќ и додаде:

– Повеќе не сум пејачка, само да се знае- додаде таа.

Што точно ќе прави Ана останува да видиме, а да се потсетиме дека на крајот на минатата година призна дека сака да се сврти кон бизнисот.

– Во 2022 година сакам да станам бизнисмен, а не само да пеам. Не можам повеќе да пејам… ќе пејам, но не можам повеќе да патувам, да живеам на задното седиште во автомобилот или во најдобрите хотели во светот. Сакам да спијам во мојот кревет, до моето дете, да сум во мојата куќа. Не мора да значи дека ќе биде во Србија… Во 2022 година сакам да се преселам во Лондон! Но, најважно во животот е да знаеш од каде си дојден, тоа никогаш не смееш да го заборавиш – рече таа еднаш.

Да се ​​потсетиме на нејзиниот настап на „Беовизија“:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber