Ја имам најголемата причина за да бидам подобра, похрабра и попаметна: Актерката јавно ѝ се заблагодари на ОВАА личност!

10 август, 20220
676 (2)

Актерката Анѓелка Прпиќ на многу емотивен начин му го честиташе роденденот на синот. Имено, Анѓелка на својот Инстаграм профил сподели фотографија со синот кој денеска слави роденден.

– „А од пред 10 години ја имам најголемата причина да бидам подобра, попаметна, похрабра!“ – напиша таа во описот, а потоа додаде:

– Да цитирам „Дали ми недостига мојот живот од порано? Ќе речам – не ни постоел без тебе“.

Фотографијата со емотивната честитка можете да ја погледнете на овој ЛИНК.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit