Јелена Карлеуша без трошка ШМИНКА: Погледнете како изгледа пејачката во природно издание (ФОТО)

18 септември, 20220
Screenshot_12

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша се сликала пред огледало и покрај нејзината совршена линија, таа го покажала и гардероберот кој дефинитивно е сон за секоја жена.

 

 

Гардероберот е прилично голем, колку еденособен стан, на ѕидовите има бели плакари со полици и простории за закачалки, некои од парчињата на Јелена веднаш „паднаа“ во очи кај некого…

 

Имено, Јелена позирала во бикини пред огледалото и така ги покажа заносните облини, кои предизвикуваат водишки, меѓутоа и позадината на пејачката не останала незабележана.

 

Позади Јелена се нашле торби од многу познати брендови, како што се Гучи, Долче и Габана, но и Хермес торба. Ако се пресмета сумата за овие торби, ќе се добие сума од околу 13.000 евра.

 

 

Погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit