ЌЕРКАТА НА ЦЕЦА СЕ МАЖИ!? АНАСТАСИЈА ПРВ ПАТ ПРОГОВОРИ ЗА СВАДБАТА!

12 ноември, 20220
Screenshot_11

Анастасија Ражнатовиќ за прв пат спомена дека кога бара венчаница ќе ја бара најлесната можна креација.

 

 

 

Подготвувајќи се за гламурозна прослава, таа во разговор со својата пријателка за прв пат јавно ја спомена потенцијалната венчавка со фудбалерот Немања Гудељ.

 

-Овде сум до 20, а потоа одам на Светско (фудбалско првенство). Тоа ќе биде забавно. Во последно време многу ми се допаѓа фудбалот и едвај чекам да одам. ​​почна таа, па се сети дека отиде во Шпанија да го посети избраникот.

 

Таа го најави и доаѓањето на Немања во Белград.

 

-Наскоро треба да дојде во Белград, поради собирот на репрезентацијата. Едвај чекам да одам во Катар, прокоментира таа, па ја „повлече“ приказната за венчавката.

 

-Фустанот за „журката“ беше убав, но исклучително тежок. Тогаш се пошегував со другарките дека ова е проба за свадбата и дека поради моето искуство со овој фустан, нема да имам тешка венчаница, туку нешто лесно за носење, рече Анастасија која се пошегува дека не знае кој повеќе ќе доцни на таа свадба, невестата или младоженецот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber