„Ќе бидеш моја, па макар и во старечки дом“ – Цеца се пошегува на своја сметка и предизвика еден тон коментари: „Подготвувај се полека“

8 август, 20220
653206_zvezda-granda-30052022-0071_f

Фолк ѕвездата, Светлана Цеца Ражнатовиќ (49), пред шест месеци ја раскина едногодишната врска со Богдан Срејовиќ и оттогаш често истакнува дека нема нов партнер.

Eдна нејзина објава на социјалните мрежи предизвика лавина коментари, а особено се однесува на мажите.

Имено, на нејзиниот Инстаграм профил се појави цитат во кој, очигледно, таа се пронајде.

– „Го молам тој, што во младоста ми рече: „Ќе бидеш моја, макар и во старечки дом“, полека да се подготвува“

Додала и емотикони кои „умираат“ од смеење, па веднаш започнаа лавина коментари од обожавателите, на кои им се допадна нејзиниот потег.

– „Жените сакаат мачо мажи, во природата на жената е мажот да биде заштитник, а не кукавица“ – изјави еднаш Цеца пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit