Џенифер Лопез со наследничката на сцена: Џеј Ло и Ема ја воодушевија публиката со дует

20 јуни, 20220
Screenshot_8

Обожавателите забележаа дека Џенифер користела неутрална заменка „тие“ кога ја објавувала нејзината ќерка

 

 

Џенифер Лопез пред два дена настапи со својата 14-годишна ќерка Ема на церемонијата на „Blue Diamond“ на фондацијата LA Dodgers на општо задоволство на публиката. Според Мирор, обожавателите биле особено воодушевени кога Џенифер ја најавила својата ќерка за „омилен партнер за изведување на дуетот“, но во посебен контекст …

 

Имено, фановите забележале дека Џенифер во речениците употребувала неутрална родова заменка „тие“ кога ја најавувала својата ќерка:

 

– Последниот пат кога стапнав на толку голем стадион ги замолив да пеат со мене, но немаше шанса, па ова е многу посебна прилика за мене. Знаете, тие се многу зафатени, резервирани од сите страни и многу скапи. Ме чинат секогаш кога излегуваат, но вредат секој денар, бидејќи ми се омилен дуетски партнерк на сите времиња – изјавила шеговито Џеј Ло и предизвикала овации.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber