Џенифер Лопез со нејзиното дете на сцена: Пејачката и Ема ја воодушевија публиката со дует

22 јуни, 20220
jennifer-lopez-4-830x0

Џенифер Лопез пред два дена настапи со своето 14-годишно дете Ема на церемонијата на „Blue Diamond“ на фондацијата LA Dodgers на општо задоволство на публиката. Според Мирор, обожавателите биле особено воодушевени кога Џенифер ја најавила својата ќерка за „омилен партнер за изведување на дуетот“, но во посебен контекст …

Имено, фановите забележале дека Џенифер во речениците употребувала неутрална родова заменка „тие“ кога ја најавувала својата ќерка:

– Последниот пат кога стапнав на толку голем стадион ги замолив да пеат со мене, но немаше шанса, па ова е многу посебна прилика за мене. Знаете, тие се многу зафатени, резервирани од сите страни и многу скапи. Ме чинат секогаш кога излегуваат, но вредат секој денар, бидејќи ми се омилен дуетски партнер на сите времиња – изјавила шеговито Џеј Ло и предизвикала овации.

Џенифер и Ема ја изведоа песната на Кристина Пери „A Thousand Years“.

Како што се очекуваше од суперѕвездата, мама изгледаше прекрасно во тиркизно палто со пердуви со соодветни панталони и кроп топ кој одлично се вклопуваше во стајлингот, додека симпатичните Ема беа „кул“ во розова облека.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber