Џони Деп е во врска со неговата адвокатка: Таа е мажена и има две деца

23 септември, 20220
tan2022-5-4202335721-830x0

Актерот Џони Деп се забавува со една од адвокатите од тимот што го застапуваше на судењето со неговата поранешна сопруга Амбер Херд во Велика Британија, кога актерот го загуби случајот.

Иако многу се зборуваше за тоа дека Деп и адвокатката Камил Васкез се заљубиле еден во друг за време на нивната соработка, вистината е дека срцето на Џони го освоила друга адвокатка, Џоел Рич, пишува TMZ.

Според гореспоменатите медиуми, Џоел е мажена, но е во процес на развод, а во овој брак имала и две деца.

Рич не беше дел од тимот на неодамнешното судење на Деп и Херд во Вирџинија, кога актерот го доби случајот против неговата поранешна сопруга, но таа беше присутна на суд во знак на поддршка.

Што се однесува до Џоел Рич, таа е адвокат со седиште во Британија, а нејзината биографија вели дека „работи на одбрана на угледот [на клиентите] од лажни и клеветнички наводи во печатените, онлајн и социјалните медиуми“. Понатаму се вели дека таа има „особена експертиза за заштита на приватноста на поединци од непотребен упад и медиумско внимание“.

Актерот се уште нема официјално соопштение за ова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit