АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ГО ИЗГУБИ БЕБЕТО! Се огласи Немања Гудељ: Ова е болен момент за нас…

30 мај, 20230
Screenshot_1

Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ го изгубија бебето.

 

 

 

 

Тажната вест ја соопшти српскиот репрезентативец на својот инстаграм-профил.

 

„Со вас споделивме добри вести и бевте со нас со сето срце, честитки и пораки. Благодарам за тоа. За жал, сега имаме лоши вести, но знаеме дека ќе ја имаме вашата поддршка и разбирање дека не сакаме да зборуваме за тоа. На наша голема тага, Анастасија и јас го загубивме нашето бебе. Ова е болен момент за нас, но нашата љубов и ова ќе го надмине“, напиша фудбалерот на Севиља на социјалните мрежи.

 

 

Емотивната врска на ќерката на Цеца со познатиот фудбалер уште од почеток е под лупа на јавноста во целиот регион, но особено откако медиумите дознаа дека ќе станат родители.

 

Анастасија требаше да се породи на почетокот на октомври, а некои портали објавија дека носи девојче.

 

Двојката планира интимна венчавка само за најблиските роднини и пријатели во јули во Севиља, а следната година ќе следи голема прослава и венчавка во црква.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/