Атомска русокоса: Карлеуша се затегна во проѕирен комбинезон, се се гледа, а дури да го видите деталот на главата

1 јануари, 20230
nova-godina-hajat43-830x0

Популарната пејачка пристигна во хотелот нешто пред 23 часот во стил каков што никој не очекуваше

Јелена Карлеуша за новогодишната ноќ настапуваше во еден белградски хотел, а интересот за нејзиниот концерт бил голем и се барало билет повеќе.

Популарната пејачка пристигнала во хотелот нешто пред 23 часот во стил каков што никој не очекуваше.

Таа носела тесни црни хеланки, високи потпетици и црно палто од вештачко крзно.

Сепак, Јелена не ја изневери публиката, па во меѓувреме отишла во хотелската соба и се пресоблекла.

Во согласност со новогодишната ноќ, Јелена го координирала својот стајлинг.

Таа носела проѕирен едноделен костим со светки, под кој се гледаше црна долна облека.

Таа носеше интересен детаљ на главата, во карневалски дух, а на нозете високи сребрени потпетици.

Како изгледа Јелена погледнете во галеријата.

1672525339778-nova-godina-foto-nikola-andjic008-1-830x0
1672525343467-nova-godina-foto-nikola-andjic006-1-830x0
1672525347378-nova-godina-foto-nikola-andjic004-1-830x0
1672525349530-nova-godina-foto-nikola-andjic003-1-830x0
1672525351974-nova-godina-foto-nikola-andjic002-1-830x0
1672525353937-nova-godina-foto-nikola-andjic001-1-830x0
nova-godina-foto-nikola-andjic009-1-830x0
nova-godina-foto-nikola-andjic010-1-830x0
nova-godina-foto-nikola-andjic011-1-830x0
nova-godina-hajat43-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş