Беше секс симбол,а денес живее на улица:Се шеташе низ Лос Анџелес со оток под окото и без заби

19 септември, 20230
Лони Вилисон

Нејзината кариера беше на врвот се додека во 2012 година не се омажи за Џереми Џексон,ѕвездата на серијата „Baywatch“.Поранешната манекенка Лони Вилисон (40) беше една од најпосакуваните жени во Холивуд,а ја нарекуваа и секс симбол. Денес нејзиниот живот изгледа сосема поинаку. Лони е фотографирана од фотографите на улица во Лос Анџелес во исклучително лоша состојба,со оток под окото и со неколку заби.*EXCLUSIVE* Fitness-model-turned-homeless-addict Loni Willison suffers from a bruised red eye in LA

Лони преживува собирајќи ѓубре,спие покриена со партали и ги влече своите работи во стара количка.Нејзината кариера беше на врвот додека во 2012 година не се омажи за Џереми Џексон,ѕвездата на серијата „Baywatch“.

*EXCLUSIVE* Jeremy Jackson and Loni Willison on their honey moon in Maui New Years Eve 2012

Две години по нивната венчавка,тие се најдоа среде еден од многуте скандали.Полицијата интервенирала во нивниот дом поради пријава за семејно насилство.Лони тогаш рекла дека сопругот ја удрил и давел и скршил две ребра.По ова раскинале,а потоа за Daily Mail изјавила дека и биле потребни повеќе од два месеци да се опорави.

*EXCLUSIVE* Jeremy Jackson and Loni Willison on their honey moon in Maui New Years Eve 2012

Тогаш започнале нејзините психички проблеми и Лони доживеала нервен слом.Бидејќи не можела да работи,во 2016 година била иселена од станот во Холивуд и оттогаш живее на улица.

-Постојано ме ограбуваат.Луѓето ги крадат моите работи.Затоа се трудам постојано да бидам многу валкана за некој да не ме нападне.Колку сум повалкана и помиризлива,толку подобро.Се чини дека тоа ми помага.Ја потстрижав и косата за да изгледа поинаку,сама си ја потстрижав.Но,сепак ме нападнаа – рекла еднаш таа.

EXCLUSIVE: Loni Willison seen dumpster diving in Los Angeles

Во 2019 година, Лони за The Sun изјави дека нејзиниот живот оди добро и дека не е во контакт со бившиот или со пријателите. Таа рече дека не сака никој да и помогне.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/