ГЛАМУР И ЛУКСУЗ НА СИТЕ СТРАНИ! Бремената Ријана со пет милиони дијаманти: На забавата по Оскарите ја засени дури и оваа музичка дива! (ФОТО)

18 март, 20230
Screenshot_6

На забавата во хотелот „Шато Мармонт“ што ја организираа Бијонсе и Џеј Зи по доделувањето на Оскарите минатиот викенд, присуствуваа најголемите холивудски ѕвезди, а меѓу нив беше и Ријана која изгледаше како милион долари, но буквално.

 

 

 

Бремената пејачка се појави во комбинација на облека од модниот бренд „Валентино“, во форма на топ и панталони, додека светло розев капут и помогна да се заштити од студот.

 

Како што пренесуваат медиумите, споменатиот топ кој ѕвездата од Барбадос го имала на себе чини неверојатни 1,8 милиони долари. Покрај тоа, познатата пејачка носеше и дијамантски ѓердан од 96 карати, ретка боја на роза.

1rijana
rijana2
rijana22

-Секако, нејзиниот изглед не би бил целосен без блескав прстен, кој наводно чини над 2,67 милиони долари, пишува „Page Six“.

 

Интересно е што низ целиот интернет се коментира дека Ријана ја засенила дури и домаќинката на забавата Бијонсе, чии фотографии се уште не се достапни на медиумите, со своето ексцентрично издание вредно неколку милиони долари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/